متفاوت مثل BMW iX M60

BMW iX M60
آرشیو سایت

متفاوت مثل BMW iX M60

تصمیم گرفتیم به‌دلیل علاقه مهندسان و افراد فنی به حوزه‌هایی مانند خودرو و … برخی از اخبار این حوزه را بصورت محدود پوشش دهیم. چراغ سبز برای تولید اولین خودروی BMW M که در بخش خودروهای الکتریکی قرار می‌گیرند با BMW iX M60 نمایان شد.

BMW iX M60

گروه BMW سومین مدل حتی قدرتمندتر از پرچمدار جدید خود را ارائه می دهد: BMW iX M60. با توان خروجی 455 کیلووات/619 اسب بخار، حداکثر گشتاور 1015 نیوتن متر در حالت اسپورت به ترتیب 1100 نیوتن متر با لانچ کنترل فعال و سیستم تعلیق خاص M، تجربه عملکرد فوق العاده ای را به دنیای حمل و نقل بدون آلایندگی اضافه می کند.

BMW iX M60

بی‌ام‌و iX M60 یک مفهوم جدید را بعنوان یک خودروی مدرن و ویژگی‌های رانندگی پویا هیجان‌انگیز ترکیب می‌کند که به طور مداوم به سمت پایداری طراحی قدم بر می‌دارد. BMW iX M60  با ویژگی‌های تکنولوژیکی خود، که شامل  رانندگی خودکار، هوش مصنوعی و … است، درک جدیدی از تجمل پیشرفته، عملکرد بالا و شخصیت ممتاز را نشان می‌دهد.

BMW iX M60

بی ام و iX M60 تنها در 3.8 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. افزایش سرعت نیز تا حداکثر سرعت محدود الکترونیکی 250 کیلومتر در ساعت تقریباً ثابت می ماند. برد BMW iX M60 تعیین شده در چرخه تست WLTP تا 566 کیلومتر است.

BMW iX M60

پیشرانه BMW iX M60 حداکثر خروجی خود را در حالت اسپرت تولید می کند. پس از فعال شدن، راننده می‌تواند با فشار دادن کامل پدال گاز، با کشش بهینه شتاب بگیرد. قدرت کامل سیستم و حداکثر گشتاور موجود 1100 نیوتن متر فوراً افزایش می یابد، در حالی که سیستم تعلیق دقیقاً مطابق با نیرو کنترل می‌شود.

BMW iX M60

عملکرد Launch Control نمونه بارز نحوه تعامل سیستم های کنترل درایو و کنترل تعلیق BMW iX M60 با بالاترین دقت است. کشش بهینه و پایداری کامل در خط مستقیم با این روش همیشه تضمین می شود، حتی در سطوح لغزنده جاده.

BMW iX M60

ازجمله این ویژگی‌ها می‌توان به مجموعه‌ای از سیستم‌های کمک‌راننده، پکیج اسپرت، چراغ‌های جلوی لیزری، سقف پانورامیک، کابین حرفه‌ای ب‌ام‌و متشکل از پانل خمیده‌ای با نمایشگرهای 12.3 و 14.9 اینچی، دستیار صوتی، سیستم صوتی فراگیر B&W با 30 بلندگو، کنترل تهویه چهار منطقه‌ای، تودوزی چرمی سوراخ‌دار و تهویه فعال صندلی‌های جلو اشاره کرد. ix M60 قرار بود در نمایشگاه CES رونمایی شود اما ب‌ام‌و به خاطر بیماری کرونا از شرکت در این نمایشگاه خودداری کرد. قیمت این کراس‌اوور الکتریکی پرچم‌دار از 105,100 دلار آغاز می‌شود و از ژوئن 2022 در ایالات‌متحده عرضه خواهد شد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات

تبلیغات