انقلاب CAD از اینجا شروع می‌شود: Shapr3D

Shapr3D
آرشیو سایت مطالب آموزشی

انقلاب CAD از اینجا شروع می‌شود: Shapr3D

بد قلق، گران، قدیمی، کهنه. اینها نباید کلماتی باشند که برای توصیف برنامه CAD  استفاده می کنید. در عوض موبایلی‌ترین و بصری‌ترین برنامه CAD جهان را می‌توانید امتحان کنید و سفر طراحی خود را به قرن بیست و یکم بیاورید. Shapr3D یک نرم‌افزار طراحی 3 بعدی متفاوت است که با سرعت زیادی در حال رشد است.

Shapr3D

با iPad و Apple Pencil خود طوری طراحی کنید که گویی با قلم روی کاغذ طراحی می کنید. با پیمایش بدون دردسر با انگشتان خود و یک منویی که به طور خودکار ابزارهایی را به شما پیشنهاد می کند و سرعت طراحی شما را افزایش می‌دهند. زمان را برای تحقق ایده های محصول خود هدر ندهید. Shapr3D به شما کمک می‌کند تا مدل‌های جامد طراحی کنید که برای پرینت سه بعدی ایده‌آل هستند. نمونه‌های اولیه فیزیکی ایجاد کنید، اعتبارسنجی کنید و آن‌ها را تکرار کنید تا طرح برتر را در کوتاه‌ترین بازه زمانی دقیق کنید. Shapr3D از Siemens Parasolid®، همان موتوری که SOLIDWORKS را به حرکت در می آورد، نیرو می گیرد. شما می توانید به سرعت با یک رابط کاربری طبیعی نمونه سازی کنید و مدل ها را مستقیماً به CAD دسکتاپ خود برای ویرایش بیشتر وارد کنید. 14 روز استفاده رایگان، کمک می‌کند تا شما بهتر تصمیم بگیرید.

Shapr3D

مفاهیم محصول را برای مشتریان خود در یک رابط کاربری تمیز ارائه دهید و بازخورد خود را به صورت زنده اضافه کنید تا سریعتر به تأییدیه ها برسید. آن را به سطح بعدی ببرید و با ویژگی واقعیت افزوده، طرح خود را در زمین بازی طراحی کنید. فضاهای کاری این برنامه به شما امکان می دهد به طور طبیعی اشکال دوبعدی را با دقت اعدادی ترسیم کنید. شبکه‌های هوشمند به‌طور خودکار با صفحه طراحی فعال شما سازگار می‌شوند، در حالی که راهنماهای snapping تضمین می‌کنند که طرح‌های شما متناسب هستند.

Shapr3D

قیدگذاری متنوع بیشتر شما را به یاد نرم‌افزار سالیدورکس می‌اندازند.تنها شبکه‌هایی که برای طراحی و مدل‌سازی نیاز دارید در فضای کاری شما هستند. بدون اتصال Wi-Fi طرح و مدل‌سازی کنید و با طرح‌های ذخیره‌شده در iPad خود در هر کجای دنیا کار کنید. پیش‌بینی می‌شود در آینده این نرم‌افزار موبایلی به یکی از محبوب‌ترین و همه‌گیر‌ترین نرم‌افزارهای طراحی 3 بعدی جهان تبدیل شود.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.