از ال90 تا مریخ با داچیا !

داچیا

خودروساز مقرون به صرفه گروه رنو، داچیا، ماه آینده با یک کانسپت به نام مانیفست، به نمایشگاه خودروی پاریس خواهد رفت که ایده هایی متمرکز بر فضای آزاد را به نمایش می گذارد که ممکن است به خودروهای تولیدی آینده تبدیل شوند یا نشوند. این خودرو هر چه که باشد یک طراحی قابل تحسین از یک خودروساز ارزان است. داچیا برای کانسپت Manifesto stripped Back ترجیح داده است که «هیچ مانعی بین مسافران و محیط زیست قرار ندهد» – به این معنی که کانسپت فاقد در، پنجره و شیشه جلو است. اگرچه دارای سقف است، اما به نظر می‌رسدکه یک اتاق مدولار تاشو با میله‌های قابل تنظیم برای محافظت از سرنشینان در برابر باران در نظر گرفته شده است.

داچیا

خودروی جدید داچیا دارای چراغ‌های روشنایی در جلوی کاپوت است، اما فقط یک چراغ جلو یک تکه وجود دارد. با این حال، در یک پیچ و تاب، این ماژول را می توان برداشت و به عنوان یک مشعل دستی استفاده کرد. Manifesto دارای یک منبع باتری اختصاصی است که می‌توان آن را بیرون کشید و به عنوان منبع برق قابل حمل در کمپ یا خانه استفاده کرد. و قسمت عقب به صورت اختیاری می تواند به یک میز کار یا میز با فضای ذخیره سازی داخلی تبدیل شود.

داچیا

از آنجایی که Manifesto کاملاً مفهومی است و تولید نخواهد شد، داچیا پیشرانه آن را تعریف نکرده است – اگرچه این خودروی کانسپت به عنوان یک خودروی الکتریکی با چهار چرخ متحرک و لاستیک‌های بزرگ ضد پنچر شدن است.

داچیا

دیوید دوراند، مدیر طراحی داچیا گفت: «ما می‌خواهیم طیفی از محصولات بسازیم که با تمرکز بر موارد ضروری و تطبیق وسایل نقلیه خود برای فعالیت‌های خارج از خانه، برند ما را تقویت کند. فراتر از مدل‌های خود، ما همچنین در حال کار بر روی ویژگی‌های نوآورانه‌ای هستیم که با نیاز و سبک زندگی مشتریانمان مطابقت دارد. Manifesto یک «آزمایشگاه» برای آزمایش و الگوبرداری از ایده‌های جدید است. نسخه‌ای که امروز می‌توانید ببینید به تکامل ادامه خواهد داد. همانطور که به کاوش ادامه می‌دهیم. بنابراین مدل‌های بعدی را از دست ندهید: آنها همیشه هوشمندتر خواهند بود.

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.